Szukaj

 Szukaj
Arktyczny rekord – najcieplejsze drzwi na rynku!

Miło nam poinformować, że ostatnie badania cieplne drzwi z naszej flagowej Kolekcji Arktycznej wykazały, iż drzwi arktyczne mają obecnie najlepsze na polskim rynku parametry cieplne. Współczynnik izolacji termicznej wynosi dla nich tylko Ud=0,58 W/m2K i klasyfikują się one do 4 klasy szczelności powietrznej.

czytaj więcej

FUH MARKPOL-BRUK

wyślij wiadomość 37-100 Łańcut
KĄTY 34
tel: 606 322 081


Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą usługi budowlane na terenie Rzeszowa i okolic od ponad 15 lat.

Gwarantujemy profesjonalną , kompleksową i sprawną obsługę. Za pośrednictwem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry oraz przy współpracy z ponad 10 hurtowniami materiałów budowlanych dotrzemy do każdego Klienta. Oferujemy porady techniczne, w razie potrzeby również na budowie. Zapewniamy terminowe dostawy nowoczesnymi środkami transportu.

Ceny materiałów i usług ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z zakresem i terenem pracy. Jako jedyni na Podkarpaciu proponujemy fugowanie kostki brukowej i granitowej miałem bazaltowym, który powoduje świetny kontrast i efekt końcowy oraz w odróżnieniu od standardowego fugowania piaskiem po jakimś czasie unikamy przykrych niespodzianek typu mech lub trawa na kostce.

Firma MARKPOL-BRUK od 1996 roku zaopatruje rynek województwa podkarpackiego w kostkę brukową i galanterię betonową produkowaną w technologii wibroprasowanej. Zaspokajając potrzeby naszych Klientów wszystkie wyroby będące w naszej ofercie produkowane są w pełnej gamie kolorystycznej, przy użyciu najwyższej jakości, trwałych i sprawdzonych pigmentów do betonu. JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI DEALERAMI FIRMY BRUK-BET, więc w ofercie handlowej posiadamy wyroby tej firmy „lidera branży wśród producentów kostki brukowej i galanterii betonowej w Polsce".

FIRMA MARKPOL-BRUK - NAJTANSI WŚRÓD NAJLEPSZYCH

GWARANCJA NA MATERIAŁY - 5 LAT
GWARANCJA NA USŁUGI - 5 LAT

REALIZUJEMY NIETYPOWE PROJEKTY I ZAMÓWIENIA

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą BRUK-BETU a to zobowiązuje. Rejestr autoryzowanych wykonawców BRUK-BET jest regionalną siecią z profesjonalnymi podmiotami gospodarczymi, są oni solidnie selekcjonowani aby zapewnić najwyższe możliwe standardy wykonawstwa. Korzyści wynikające z korzystania z usług firm brukarskich o wysokiej reputacji.

www.markpol.itl.pl 
tel : 606 322 081Nasze realizacjezamknij

Skontaktuj się
Pamiętaj, niska cena usługi powinna zapalić światło ostrzegawcze. Firmy z doświadczeniem wiedzą, ile dana usługa powinna kosztować, aby zrealizować ją w należyty sposób.

Czy warto ryzykować całą kwotę przeznaczoną na remont dla kilku procent oszczędności?

facebook