Szukaj

 Szukaj
Arktyczny rekord – najcieplejsze drzwi na rynku!

Miło nam poinformować, że ostatnie badania cieplne drzwi z naszej flagowej Kolekcji Arktycznej wykazały, iż drzwi arktyczne mają obecnie najlepsze na polskim rynku parametry cieplne. Współczynnik izolacji termicznej wynosi dla nich tylko Ud=0,58 W/m2K i klasyfikują się one do 4 klasy szczelności powietrznej.

czytaj więcej

Sielanka Budownictwo Drewniane Zbigniew Nowak

wyślij wiadomość 55-002 Dobrzykowice
ul. Spokojna 21
tel: 502071379


Sielanka specjalizuje się w budowie domów z bali. W początkowych założeniach firmy najważniejsze było zebranie specjalistów, którzy będą chcieli realizować ideę budowania zdrowych i pięknych domów. Ludzi których celem będzie podważenie obiegowej teorii, że drewniany dom jest mniej wytrzymały na działanie czasu i czynników atmosferycznych niż dom budowany inna technologią.

Udało nam się zebrać grupę zapaleńców, dla których budownictwo drewniane jest prawdziwą pasją. Wiele osób współpracujących z grupą Sielanka to ludzie pracujący w branży od 15, 18 i 30 lat. Wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowe nurty pozwoliło stworzyć grupę, która potrafi połączyć tradycję i nowoczesność. Dziś dzięki głębokiej znajomości tematu, używaniu nowoczesnej technologii i wysoce profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Największą siłą Sielanki, która przekłada się na dużą ilość realizacji jest właśnie technologia a dokładniej suszenie i heblowanie drewna oraz łączenie bali „na dwa obce pióra”. Zastosowanie takich rozwiązań redukuje pracę domu (osiadanie) do minimum oraz zapewnia maksymalną szczelność ścian i narożników na wiele pokoleń.

W związku z nasilającym się zapotrzebowaniem na budownictwo drewniane Grupa Sielanka postanowiła wypełnić tę lukę na polskim i europejskim rynku.

Nasze realizacje tworzone są w Polsce, ale również poza granicami kraju. Aktualnie dysponujemy kilkoma ekipami, które mogą realizować projekty w różnych miejscach jednocześnie. Wszystkie te projekty zawsze nadzoruje kierownictwo grupy. Domy Sielanka to prawdziwie solidna marka.Nasze realizacjezamknij

Skontaktuj się
Pamiętaj, niska cena usługi powinna zapalić światło ostrzegawcze. Firmy z doświadczeniem wiedzą, ile dana usługa powinna kosztować, aby zrealizować ją w należyty sposób.

Czy warto ryzykować całą kwotę przeznaczoną na remont dla kilku procent oszczędności?

facebook